Himmeldei en Goaiïngea doet

Hits: 112

Zaterdag 30 mrt van 14.00 - 16.00 uur hebben we Himmeldei en Goaiingea doet gepland. Het is de bedoeling om het zwerfvuil in en rondom ons dorp op te ruimen met kinderen/jongeren en een aantal schoonmaak en/of opruimklussen te doen met een aantal volwassen vrijwilligers en oudere jeugd.

David heeft al aangegeven dat hij graag met nog een paar snoeiers een ronde langs de fruitbomen wil maken. Dus snoeiers in ons dorp: sluit je een paar uurtjes aan!

Verder heeft het hek rondom de kerk een schrobbeurt nodig en mogelijk de brugleuningen ook. Rondom De Kosterij zijn altijd nog wel een aantal klussen en we willen ook nog een inventarisatielijst maken van de spullen die op de zolder van De Kosterijl liggen en gebruikt kunnen worden voor spelletjes tijdens de Dorpsfeesten.

Genoeg te doen dus!

Wie nog een klus heeft, kan dit ook nog aanmelden.

We sluiten deze keer af met koffie of een biertje en wat erbij. 

Vanaf 17.30 uur staat het eetcafé in De Kosterij gepland, waarover in het vorige artikel meer...

Groet namens Dorpsbelang!  Anneriek